MSKA Zlín zve na březnové akce

Kromě přednášky PhDr. Miluše Juříčkové v úterý 8.3. v 17 h na FAME UTB (Cestami katolické církve ve Skandinávii) zveme na další dvě přednášky v Otrokovicích a v Holešově.Regionální pobočka Moravsko-slezské křesťanské akademie ve Zlíně zve všechny zájemce na další dvě přednášky, které jsme připravili v našem regionu v měsíci březnu. Ve středu 23. března v 18 hodin proběhne beseda s Ing. Pavlem Jajtnerem na téma Zkušenosti a zážitky z diplomatické služby. Uskuteční se v novém příjemném prostředí kavárny Klipora v Otrokovicích (při cestě ze Zlína přímo před hlavní křižovatkou v Kvítkovicích po levé straně).

V neděli 27. března v 15.45 se uskuteční přednáška P. Arnošta Červinky na téma Významné osobnosti v dějinách Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži. Tato akce se uskuteční v Holešově, v domě u sv. Martina, a součástí bude také autogramiáda nově vydaného almanachu k 20. výročí obnovení AG v Kroměříži (a zároveň ke 100. výročí povýšení tohoto ústavu na arcibiskupské gymnázium). P. Arnošt Červinka je zlínský rodák, který na AG v Kroměříži vyučuje od roku 1994. Na všechny akce srdečně zveme.

Kromě toho se uskuteční výroční setkání členů MSKA Zlín v úterý 29. března v 17 hodin v klášterní budově Regina – Katakombách. Srdečně zveme všechny nové zájemce o členství v našem občanském sdružení, jehož hlavním cílem je především přednášková činnost a křesťanské sebevzdělávání.